Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Samiti i G20-ës ka qenë në mesin e ngjarjeve kryesore që kanë filmuar foto-reporterët në javën që po lëmë pas. Kjo ngjarje është përcjellë edhe me protesta. Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur edhe fotografi të tjera të ndodhive dhe pamjeve, që kanë karakterizuar disa vende të botës në po këtë javë. (v.t.)

XS
SM
MD
LG