Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Edhe në javën që po lëmë pas, foto-reporterët kanë filmuar pamje dhe ngjarje interesante. Në qendër të objektivit ka qenë edhe “fushata provokuese e Benetton-it”, e cila ka nxitur reagime të shumta. Protestat kundër masave ekonomike në Itali, vizita e Obamës në Indonezi, përleshjet e “pushtuesve të Wall Street-it” me policinë, janë ngjarje të tjera që Radio Evropa e Lirë i sjell përmes fotografive. (v.t.)

XS
SM
MD
LG