Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Edhe në javën që po lëmë pas, foto-reporterët kanë filmuar pamje dhe ngjarje interesante. Në qendër të objektivit kanë qenë protestat në Sheshin Tahrir në Egjipt, dhuna në Siri, përmbytjet në Tajlandë dhe ngjarje të tjera që i sjell Radio Evropa e Lirë përmes fotografive të përzgjedhura. (z.p.)

XS
SM
MD
LG