Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Vizita e sekretares amerikane të shtetit, Hillari Klinton, në Birmani, sulmet e studentëve iranianë në ambasadën britanike në Teheran dhe protestat anti-NATO në Pakistan kanë qenë vetëm disa nga ngjarjet që kanë filmuar foto-reporterët në javën që po lëmë pas. Radio Evropa e Lirë ka përzgjedhur edhe pamje të tjera që kanë karakterizuar disa vende të botës në po këtë javë. (v.t.)

Më shumë materiale

XS
SM
MD
LG