Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Vdekja e dramaturgut, ish-presidentit, dhe disidentit të Revolucionit të Kadifenjtë, Vaclav Havel, vdekja e presidentit veri-korean Kim Xhong Il, protestat dhe dhuna në Egjipt janë vetëm disa nga ngjarjet që karakterizuan javën që po lëmë pas. Radio Evropa e Lirë sjell fotografitë e përzgjedhura nga këto ngjarje, si dhe pamje të tjera, të cilat kanë karakterizuar botën në javën që po lëmë pas.(z.p.)


XS
SM
MD
LG