Ndërlidhjet

Bota në 2011Radio Evropa e Lirë ka përmbledhur fotografi të ngjarjeve të rëndësishme që shënuan vitin 2011, nga Pranvera Arabe, deri te vdekja e presidentit të parë të Çekisë Vaclav Havel dhe vdekja e liderit të Koresë Veriore Kim Xhong Il.(g.k.)

XS
SM
MD
LG