Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Radio Evropa Lirë edhe këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike nga ngjarjet që kanë shënuar javën që po lëmë pas. Kësaj radhe objektivi ka fokusuar ngjarje nga shënimi i përvjetorit të parë të revoltës në Egjipt, sulmet me bomba në Irak dhe fragmente nga jeta nëpër vende të ndryshme nëpër botë. (z.p)

XS
SM
MD
LG