Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Temperaturat e ulëta që kanë përfshirë Evropën, ngjarjet tragjike në një ndeshje futbolli në Egjipt, si dhe zhvillime tjera nëpër botë, janë ndër ngjarjet që karakterizuan javën që po lëmë pas. Radio Evropa Lirë ju sjell fotot më karakteristike nga këto ngjarje.(z.p.)

XS
SM
MD
LG