Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Fotografitë më karakteristike nga ngjarjet më interesante që kanë shënuar javën, ua sjell Radio Evropa e Lirë. Dita e Shën Valentinit, temperaturat e ulëta që kanë përfshirë Evropën, situata në Siri, protesta në Gjermani, por edhe fragmente nga jeta e përditshme dhe zhvillime tjera janë disa nga ngjarjet e javës që po lëmë pas.(z.p.)

XS
SM
MD
LG