Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Radio Evropa e Lirë edhe këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike nga ngjarjet më interesante që shënuan javën që po lëmë pas. Ndër ngjarjet kryesore që ka zënë objektivi i fotoaparatit janë zgjedhjet dhe protestat në Rusi, shënimi i 8 Marsit - Ditës së Grave, dhe fragmente nga jeta e përditshme nëpër vende të ndryshme në botë.(z.p.)

XS
SM
MD
LG