Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Fotografët në objektivin e tyre regjistruan protesta në Jordani, Spanjë, Ukrainë, takimin e liderëve botërorë në Samitin e Sigurisë Bërthamore në Seul, si dhe zhvillime tjera interesante. Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike të ngjarjeve më interesante të javës që po lëmë pas.(z.p.)

XS
SM
MD
LG