Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Radio Evropa e Lirë edhe këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më karakteristike nga ngjarjet më interesante nëpër botë, që u gjetën në objektivin e aparatit. Ndër këto ngjarje veçohen imazhet e Tokës të bëra nga NASA, pastaj zhvillimet në botën arabe, si dhe imazhe në 100-vjetorin e fundosjes së “Titanikut”.(z.p.)

XS
SM
MD
LG