Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RLZgjedhjet, një përurim, një martesë, një paradë dhe protestat nxjerrin në pah imazhet e paharrueshme të ngjarjeve që shënuan javën që po lëmë pas.(z.p.)
XS
SM
MD
LG