Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL

Imazhe nga protesta e kundërprotesta, gjykimi i Mlladiqit, Festivali i Filmit në Kanë dhe një “Tunel Dashurie”, janë vetëm disa nga ngjarjet që karakterizuan javën që po lëmë pas.(z.p)


XS
SM
MD
LG