Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RLFotografët këtë javë regjistruan pamje nga zgjedhjet në Egjipt, përleshja në Parlamentin ukrainas, tërmeti në Itali dhe konkursi i këngës "Eurovision 2012". (z.p.)
XS
SM
MD
LG