Ndërlidhjet

Moskë: Përplasje e arrestime në paradë

  • RFE /RL

Dhjetëra aktivistë të të drejtave të homoseksualëve, u përleshën me policinë dhe krishterë ortodoksë në Moskë, gjatë një parade të paautorizuar.

XS
SM
MD
LG