Ndërlidhjet

Bota në objektiv

  • RFE /RL


Gjuetia e balenave, kalimi i Venerës përballë Diellit dhe hapja e Kampionatit të Futbollit Euro 2012, janë ngjarjet që shënuan javën që po lëmë pas, prej nga Radio Evropa e Lirë përzgjodhi imazhet më karakteristike.(z.p.)
XS
SM
MD
LG