Ndërlidhjet

Festë dhe zhgënjim për rizgjedhjen e Obamës

Presidenti amerikan Barak Obama ka fituar rizgjedhjen në një mandat të dytë katërvjeçar, duke mundur rivalin e Partisë Republikane Mitt Romney.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG