Ndërlidhjet

Protestë për heqjen e lapidarit të UÇPMB-së

Në Preshevë, në orët e mesditës, ka nisur protesta kundër heqjes së lapidarit të ushtarëve të rënë të Ushtrisë Çlirimtare të Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG