Ndërlidhjet

Parakalimi për pavarësinë

Forcat e Sigurisë së Kosovës dhe ato të Policisë së Kosovës parakaluan në qendër të Prishtinës, me rastin e përvjetorit të pestë të pavarësisë së Kosovës.
Trego më shumë

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG