Ndërlidhjet

Ministria e Mjedisit dhe Planifkimit Hapësinor ka njoftuar se zëvendësministri Ilir Mirena ka dhënë dorëheqje nga posti qeveritar.

Shkaqet e dorëzimit të postit të zëvendësministrit Mirena janë personale, thuhet në njoftim.

Mirena ka marrë postin e zëvendësministrit në maj të vitit 2011, pas formimit të kabinetit të ri qeveritar.
XS
SM
MD
LG