Ndërlidhjet

Fotogaleri

Në mbrojtje të UÇK-së, kundër EULEX-it

Dhjetëra autobus i shkarkuan udhëtarët prapa Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, që kishin ardhur për të kërkuar lirinë e komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG