Ndërlidhjet

Rita Ora publikon pjesën e dytë të këngës "Shine Ya Light"

  • RFE /RL

Rita Ora gjatë xhirimeve në Kosovë
Ylli kosovar me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka publikuar një version të ri të videos së këngës “Shine Ya Light”, të cilin e kishte realizuar në Kosovë.

Rita, edhe në skenat e reja të videos “Shine Ya Light”, ka përdorur xhirimet e bëra në Kosovë dhe kjo është videoja e saj e dytë për këtë vit që ajo e publikon pak para verës.

Videoja e dytë e këngëtares 21-vjeçare është edhe më e fuqishme se e para, përderisa ai ka filluar të transmetohet në të gjithë televizionet e muzikës argëtuese në botë, përfshirë MTV dhe Viva.(z.p)


Mendimi juaj

Trego komentet

Më shumë materiale

XS
SM
MD
LG