Ndërlidhjet

Përplasje midis protestuesve dhe forcave të rendit

Disa qindra vetë, të udhëhequr nga Lvizja Vetëvendosje, janë duke protestuar para ndërtesës së Kuvendit të Kosovës dhe Qeverisë, në shenjë kundërshtimi me ratifikimin e paralajmëruar për sot, të marrëveshjes së arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG