Ndërlidhjet

Aksident në metronë e Moskës, dhjetëra të vdekur

Së paku 20 persona kanë vdekur dhe mbi 100 të tjerë janë plagosur, shumica nga ta rëndë, pasi një tren në metronë e Moskës ka dalë nga binarët.

XS
SM
MD
LG