Ndërlidhjet

Lule në Ambasadën Holandeze në Kiev


Lule në Ambasadën Holandeze në Kiev
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Lule në Ambasadën Holandeze në Kiev

Njerëzit vunë lule dhe ndezën qirinj në mbrëmjen e 17 korrikut jashtë Ambasadës Holandeze, në Kiev, për viktimat e aksidentit ajror Malaysia Airlines në Ukrainën lindore. Linja ajrore tha se të paktën 154 nga udhëtarët e bordit ishin nga Holanda.

XS
SM
MD
LG