Ndërlidhjet

Edi Rama në Beograd

Në Beograd, më 17 dhjetor ka vazhduar dita e dytë e Samitit 16 + 1, i Kinës dhe vendeve të Evropës Qendrore dhe Lindore. Samiti ka për qëllim bashkëpunimin ekonomik. Në kuadrin e punimeve të këtij samiti, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është takuar me kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

XS
SM
MD
LG