Ndërlidhjet

Pasojat e vërshimeve në Tetovë

Katër persona e kanë humbur jetën, një vajzë llogaritet si e zhdukur dhe disa të tjerë janë lënduar nga vërshimet dhe stuhia e fuqishme që kanë goditur të hënën në mbrëmje rajonin e Tetovës në Maqedoni. ​Moti i keq ka shkaktuar dëme të mëdha materiale.

XS
SM
MD
LG