Ndërlidhjet

Dhjetëra të vrarë nga sulmi në Pakistan

Policia në Pakistan thotë se i ka vrarë së paku dy militantë në mesin e një grupi të personave të armatosur, që sot e kanë sulmuar një universitet në pjesën veriore të Pakistanit. Raportohet, po ashtu, se është vrarë një mësimdhënës dhe tre vetë të tjerë janë plagosur.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG