Ndërlidhjet

Udhëheqësit e rajonit në samitin në Sarajevë

Presidentët e vendeve të rajonit të Ballkanit Perëndimor takohen të dielën në kuadër të Samitit të presidentëve të procesit Bërdo-Brioni, një nismë e bashkëpunimit e Kroacisë dhe Sllovenisë.

XS
SM
MD
LG