Ndërlidhjet

Pasojat e vërshimeve në Shkup

Përveç viktimave në njerëz (së paku 20 të vdekur) vërshimet në Shkup kanë shkaktuar edhe shumë dëme materiale. Këto pamje janë nga lagjja Hasanbeg dhe fshati Stajkovc i Shkupit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG