Ndërlidhjet

Numërimi i votave në QNR

Qendra e Numërimit dhe Regjistrimit ka mbledhur kutitë e votimit nga mbarë Kosova, për të shpallur rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Kosovë. Në QNR do të numërohen edhe votat e diasporës.

XS
SM
MD
LG