Ndërlidhjet

Ballkani në fotografi pas rënies së Millosheviqit

Pas fjalimit të Sllobodan Millosheviqit në Gazimestan, më 28 qershor, 1989, pasuan luftërat dhe ndryshimet në kufijtë në Ballkan.

Trego më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG