Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RLRadio Evropa e Lirë këtë javë ka bërë përzgjedhjen e fotografive më interesante të ngjarjeve kryesore që shënuan javën që po lëmë pas. Ngjarjet në Libi, pasojat e tërmetit dhe cunamit në Japoni, janë vetëm disa nga ngjarjet që u gjetën në fokus të objektivit të fotoaparatit.
XS
SM
MD
LG