Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

  • RFE /RL
Edhe java që po lëmë pas u karakterizua nga protestat dhe dhuna që vazhdojnë të përhapen në botën arabe. Radio Evropa e Lirë ka bërë përzgjedhjen e disa prej fotografive më karakteristike nga këto ngjarje që shënuan javën, por edhe momente tjera të zëna nga fotoaparati.
XS
SM
MD
LG