Ndërlidhjet

Arrestimi i pesëvjeçares

  • RFE /RL

Të frymëzuara nga kryengritjet popullore në Egjipt dhe Tunizi, protestat antiqeveritare kanë përfshirë dhe Azerbajxhanin. Protestuesit bëjnë thirrje për largimin e presidentit Ilham Alijev, ndërsa policia ka arrestuar disa prej tyre. Pamjet paraqesin kapjen e një vajze pesëvjeçare - pjesëmarrëse në protesta...

XS
SM
MD
LG