Ndërlidhjet

PRAGË


Misioni i KS-së në Kosovë, javën e ardhshme është mision inmformues, tha kreu i misionit dhe njëherësh ambasadori i Belgjikës në OKB në Nju Jork, Johan Verbeke.
Në një intervistë për radion "Evropa e Lirë", Verbeke theksoi se raporti i misionit do përgatitet pak ditës pas kthimit në Nju Jork duke mënjanuar vonesat. (Më gjerësisht në rubrikën INTERVISTA)
XS
SM
MD
LG