Ndërlidhjet

KHOST


16 militantë, të gjithë luftëtarë të huaj janë vrarë nga forcat ndërkombëtare dhe ato afganë të sigurisë.
Të vrarët ishin nga Pakistani, Uzbekistani dhe Cecenia.
XS
SM
MD
LG