Ndërlidhjet

LAS VEGAS


Zyra Federale e Hetimeve në Shtetet e Bashkuara, FBI, ka filluar hetimet ndaj magjistarit David Koperfild, pas ngritjes së akzuave për keqsjellje seksuale nga një grua ende e paidentifikuar.
Hetuesit kanë konfiskuar 2 milionë dollarë dhe kompjuterat e magjistarit Koperfild.
XS
SM
MD
LG