Ndërlidhjet

UASHINGTON


Këshilltari për Antiterrorizëm dhe Siguri të Brendshme i presidentit George Bush, Fran Townsend, ka dhënë sot dorëheqje nga posti i tij.
XS
SM
MD
LG