Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ehud Olmert, dhe presidenti i Autoritetit Palestinez, Mahmud Abbas, kanë filluar raundin e fundit të bisedimeve para konferencës së paqes për Lindjen e Mesme, e cila do të mbahet nën patronatin e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG