Ndërlidhjet

KABUL


Mbi 50 talibanë janë vrarë gjatë luftimeve mes militantëve dhe forcave qeveritare afgane të mbështetura nga trupat amerikane.
Luftimet u zhvilluan në rajonin e Uruzganit në Afganistan.
XS
SM
MD
LG