Ndërlidhjet

LONDËR


Kryeministri britanik, Gordon Brown, ka kërkuar falje dhe ka bërë të ditur se është urdhëruar hetuesia për rastin e humbjes së diskut kompjuterik me përmbajtje të të dhënave personale të gati 25 milionë qytetarëve të Britanisë së Madhe.
XS
SM
MD
LG