Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në Kosovë sot me manifestime të shumta u shënua Dita e Flamurit, 28 nëntori. Kjo ditë u shënua edhe në Shqipëri dhe në Maqedoni.
XS
SM
MD
LG