Ndërlidhjet

ROMË


Në Itali, një burrë 77 vjeçar ka hyrë befas në dhomën e gruas së tij në spital dhe e ka vrarë. Gruaja e moshës 82 vjeç u qëllua me tre plumba para syve të pacientëve tjerë dhe personelit të spitalit në Prato. Njeriu tha se "nuk mund të shihte" gruan ndërsa po vuante nga sëmundja e Alzheimerit.
XS
SM
MD
LG