Ndërlidhjet

LOS ANXHELOS


Kompania Apple e prodhimit të kompjuterave do të nxjerrë në treg kompjuterin e ri të dorës, i cili shënon rekord për nga hollësia. Kompjuteri është i trashë 1.9cm dhe mund të futet në zarf.
XS
SM
MD
LG