Ndërlidhjet

BAKUBA


Policia tha se një sulmues vetëvrasës ka hedhur veten në erë jashtë një shkolle në Irak, duke lënduar 21 persona, kryesisht studentë dhe mësues. Sulmi ka ndodhur në Bakuba, 60 kilomentra në veri të Bagdadit.
XS
SM
MD
LG