Ndërlidhjet

PEKIN


Nga një aksident hekurudhor në Kinë humbën jetën 18 persona dhe u palgosën 9 të tjerë.
Nuk janë dhënë detaje për shkaqet e aksidentit.
XS
SM
MD
LG