Ndërlidhjet

ISLAMABAD


12 militantë të dyshuar janë vrarë nga goditja e një mortaje në një nga zonat fisnore në kufirin mes Pakistanit dhe Afganistanit.
Burimet e ushtrisë pakistaneze nuk kanë komentuar mbi autorësinë e mundshme të sulmit.
XS
SM
MD
LG