Ndërlidhjet

BAGDAD


Një sulmues vetëvrasës ka sulmuar një patrullë të ushtrisë amerikane në Mosul. Sipas policisë lokale 10 irakianë janë plagosur. Ushtria amerikane tha se një irakian është vrarë dhe 15 të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG